SPID (8.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Configure
ja: 設定

en: Medium
ja: 中程度

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Button size
ja: ボタンサイズ

en: Entity ID
ja: エンティティID
