SPID (8.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ
