SPID (8.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Medium
ku: مامناوەندی
