SPID (8.x-2.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Medium
mn: Дундаж
