SPID (8.x-2.0-beta4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Button size
lt: Mygtuko dysis
