SPID (8.x-2.0-beta4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
