SPID (8.x-2.0-beta4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Configure
nl: Instellen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Organization name
nl: Organisatienaam

en: Download metadata
nl: Metadata downloaden
