Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Name
ar: الاسم

en: Active
ar: نشط

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Ok
ar: حسنًا
