Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Name
cs: Jméno

en: Active
cs: Aktivní

en: Buttons
cs: Tlačítka
