Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Name
da: Navn

en: Active
da: Aktiv

en: operations
da: handlinger

en: Buttons
da: Knapper
