Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Name
eu: Izena

en: Active
eu: Aktiboa

en: operations
eu: eragiketak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Ok
eu: Ados
