Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Name
fa: نام

en: Active
fa: فعال

en: operations
fa: عملیات

en: Ok
fa: تایید
