Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Name
fi: Nimi

en: Active
fi: Voimassa

en: operations
fi: toiminnot

en: Buttons
fi: Painikkeet
