Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: Name
fr: Nom

en: Active
fr: Actif

en: operations
fr: opérations

en: Delete it!
fr: Le(La) supprimer !

en: Buttons
fr: Boutons

en: Open modal
fr: Ouvrir la fenêtre modale
