Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Name
gl: Nome

en: Active
gl: Activo

en: operations
gl: Operacións

en: Buttons
gl: Botóns

en: Ok
gl: Correcto
