Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Name
id: Nama

en: Active
id: Aktif

en: Buttons
id: Tombol

en: Ok
id: Oke
