Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Name
ja: 名前

en: Active
ja: アクティブ

en: Buttons
ja: ボタン

en: Ok
ja: OK
