Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Ok
kn: ಸರಿ
