Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Name
lv: Nosaukums

en: Active
lv: Aktīvs

en: Delete it!
lv: Dzēst to!

en: Ok
lv: Labi
