Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Name
oc: Nom

en: Active
oc: Actiu

en: Buttons
oc: Botons

en: Ok
oc: D'acòrdi
