Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Name
pt: Nome

en: Active
pt: Ativo

en: operations
pt: operações

en: Buttons
pt: Botões

en: Use cookies?
pt: Usar cookies?

en: Set cookie by default?
pt: Definir cookies por padrão?

en: Pages/Audience
pt: Páginas / Público

en: Text to appear on the accept button.
pt: Texto a ser exibido no botão aceitar.

en: Only do this if you are sure!
pt: Somente faça isso se tiver certeza!
