Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Name
ru: Название

en: Active
ru: Активно

en: operations
ru: операции

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Modal
ru: Модальное окно
