Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Name
sv: Namn

en: Active
sv: Aktiv

en: operations
sv: funktioner

en: Buttons
sv: Knappar
