Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Name
tr: İsim

en: Active
tr: Etkin

en: operations
tr: işlemler

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Ok
tr: Tamam
