Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Name
ca: Nom

en: Active
ca: Actiu

en: operations
ca: operacions

en: Buttons
ca: Botons

en: Ok
ca: D'acord
