Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Name
cy: Enw

en: Active
cy: Gweithredol

en: Ok
cy: Iawn
