Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Language
de: Sprache

en: Active
de: Aktiv

en: operations
de: Operationen

en: Delete it!
de: Löschen

en: Enter URL
de: URL eingeben

en: No users found
de: Keine Benutzer gefunden

en: Open modal
de: Modal öffnen
