Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Name
el: Όνομα

en: Active
el: Ενεργό

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Ok
el: Eντάξει
