Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: Name
es: Nombre

en: Active
es: Activo

en: operations
es: operaciones

en: Buttons
es: Botones
