Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Name
et: Nimi

en: Active
et: Aktiivne

en: Buttons
et: Nupud

en: Ok
et: Olgu
