Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Name
he: שם

en: Active
he: פעיל

en: operations
he: פעולות

en: Buttons
he: כפתורים

en: Ok
he: בסדר
