Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Name
hi: नाम

en: Active
hi: सक्रिय

en: Buttons
hi: बटन

en: Ok
hi: ठीक
