Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Name
hu: Név

en: Active
hu: Aktív

en: operations
hu: műveletek

en: Buttons
hu: Gombok

en: Modal
hu: Felugró ablak
