Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Name
it: Nome

en: Active
it: Attivo

en: operations
it: operazioni

en: Buttons
it: Pulsanti
