Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Buttons
ka: ღილაკები
