Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Buttons
lt: Mygtukai
