Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Name
nl: Naam

en: Active
nl: Actief

en: operations
nl: bewerkingen

en: Buttons
nl: Knoppen
