Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Name
pl: Nazwa

en: Active
pl: Aktywne

en: operations
pl: operacje

en: Buttons
pl: Przyciski
