Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Name
ps: نوم

en: Active
ps: فعال

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Ok
ps: سمه ده
