Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Name
ro: Nume

en: Active
ro: Activ

en: Buttons
ro: Butoane
