Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Name
sk: Názov

en: Active
sk: Aktívny

en: operations
sk: operácie

en: Modal
sk: Modálny
