Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Name
ta: பெயர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Ok
ta: சரி
