Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Active
uk: Активно

en: operations
uk: операції

en: Buttons
uk: Кнопки

en: No Content
uk: Зміст відсутній

en: Ok
uk: Гаразд

en: No users found
uk: Не знайдено жодного користувача

en: Modal
uk: Модальне
