Splash Screenshot (8.x-5.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Name
vi: Tên

en: Active
vi: Hoạt động

en: operations
vi: thao tác

en: Modal
vi: Cách thức
