Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Edit
cs: Upravit

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Always
cs: Vždy

en: Authored by
cs: Autor

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Changed
cs: Změněno

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
