Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Group
fr: Groupe

en: Edit
fr: Modifier

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Always
fr: Toujours

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Open in new window
fr: Ouvrir dans une nouvelle fenêtre

en: Changed
fr: Modifié

en: All Pages
fr: Toutes les pages

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: Use template
fr: Utiliser un gabarit

en: Full screen
fr: Plein écran

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
