Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Edit
gl: Editar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Changed
gl: Cambiado
