Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Group
hi: समूह

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: Front Page
hi: मुख पृष्ठ

en: Open in new window
hi: नई विंडो में खोलें

en: Changed
hi: बदल गया

en: All Pages
hi: सब पृष्ठो पर
