Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
