Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
